Пoслeнoвoгoднee тeлo. Дaвaйтe скaжeм, кaк eсть: ради пoдaвляющeгo бoльшинствa тex, ктo eжeднeвнo имeл прaздничныe зaстoлья, пo крaйнeй мeрe, пo oщущeниям, oнo пoдoбнo рaстянутoй гaрмoшкe, кoтoрую рaстягивaли в тeчeниe двуx пoслeдниx нeдeль и кoтoрую xoчeтся кaк мoжнo быстрee сжaть. A eщe дoбaвить сeбe энeргии, пoтoму чтo пoслe стoль длитeльнoгo oтдыxa нужнo тoжe oтдoxнуть.
Eсли в кaнун прaздникoв oснoвным зaпрoсoм журнaлистoв к врaчу-диeтoлoгу былo «какими судьбами приготовить к Новому году?», ведь сейчас пошла волна «как бы вернуться в форму после Нового годы?»
Подозреваю, что соцсети накроют марафоны точно по «скорейшему» возвращению в прекрасную форму, только хочу подчеркнуть важные моменты.
Вслед за тем текст на языке оригинала.
Найголовніше – далеко не робіть ніяких екстремальних кроків типу «голодьба», «їсти лише предварительно обіду», «сидіти нате воді/кашах/яйцях чи «ночувати у спортзалі», ли ще, чого доброго, клізми, послаблюючі, тюбажі і тп. Вы на довго не вистачить і после втомленої гармошки додасться ще і погіршене самопочуття та відчай.
Видео дня
ЩО Достижимо ДОПОМОЖЕ?
Харчування, яке активує природні системи детоксикації.
Взагалі-ведь слово «детоксикація» у медицині означає інтенсивне лікування в стаціонарі, коль стан пацієнта дуже важкий.
Нашими головними органами природньої детоксикації є печінка, нирки, живот, легені та шкіра.
Печінка і нирки отнюдь не зберігають токсини, як багато людей помилково вважають,і, навіть, якщо ці органи маловыгодный працюють, шкідливі речовини попадають у сень і не затримуються в них.
Подле правильному регулярному харчуванні організм собственными глазами (видеть) здатен вивести непотрібні і відпрацьовані продукти обміну речовин с подачи кишечник, нирки, шкіру та легені.
Ми знаємо, що печінка — це «лабораторія» організму, дескать все, що ми їмо та п\’ємо (якщо це невыгодный вода), розкладається на складові та перероблюється, шкідливе с целью організму перетворюється на нешкідливе.
В целях повноцінної роботи печінки важливий білок.
Возле дефіциті білка печінка надає частину власних клітин во (избежание підтримки білкового обміну в організмі.
Хорошим джерелом якісного білкаі надалі залишаються яйця.
В них, крім ідеального на оргнізму людини, співвідношення амінокислот, є ще надзвичайно корисний жовток. Тому яйця держи сніданок — одне з кращих рішень: і умный ясна, і печінка здорова і калорій безграмотный багато.
Клітковина — природний фільтр, цедилка.
Сирі або термічно оброблені овочі, фрукти та ягоди, цільнозернові каші — краще джерело клітковини. Рядом непереносимості сирих овочів вживайте м\’які томат із варених/запечених овочів (багаті пектином) та інулін (міститься в корені цикорію), мелені висівки.
Клітовина стимулює моторику кишечника, зв\’язує шкідливі речовини і малограмотный дає їм змоги потрапляти у укрытие та живить корисну мікробіоту товстого кишечника.
Наприклад, перлова жижица багата бета-глюканами, які забезпечують відчуття ситості, нормалізують рівень холестерину, глюкози в крові, знижують ризик утворення каменів у жовчному міхурі.
Секрет – маленький шматочок (як 1-2 гральні кубики).
Стимулює виділення жовчі, сприяє природньому очищенню печінки і допомагає запобігати застою жовчі, сприяє зниження «поганого» холестерину, оскільки після викиду жовчі організм відразу присутпає впредь до вироблення її нової порції і на цього використовує холестерин.
Снег має бути просолене і добре проморожене, інакше є ризик заразитися трихінельозом.
Кращий часок для сала – ранок.
Чиста зажор. Її не має бути ні дуже багато, ні занадто маловато: 20-40 мл на кілограм ваги. Этак, орієнтуватися потрібно на природнє відчуття спраги та колір сечі. Проте взимку пити хочеться менше, тому декілька склянок теплої води протягом дня лише принесуть користь. С саме звичайна чиста минералка, не чай, не кава, приставки не- І не забувайте про механічну обробку їжі. Це дуже важливо. Наші зуби никак не лише для того, щоб усміхатися для фото, а, в першу чергу, щоб жувати і забезпечувати хороше травлення.
Великі непрожовані шматки їжі дають відчуття важкості.
І, прежде речі, ферменти не допомагають зменшити це відчуття важкості, ибо у шлунку вони не працюють (тому неважный (=маловажный) вірте рекламі, де показують ферменти, які обряд випити перед «обжираловкою»).
Після суцільних застіль найбільше, що хочеться — це полежати. Ні, навіть приставки не- так: накласти собі їжі возьми тарілку і полежати.
От приставки не- робіть цього. Коли Ви, наївшись, лягаєте, в таком случае нижній стравохідний сфінктер, його називають кардіальним сфінктером (це м\’язеве потовщення внизу стравоходу, яке забезпечує просування їжі із стравоходу у шлунок і запобігає її зворотньому поверненню) починає поступово пошкоджуватися ферментами шлункового соку та соляною кислотою, после яких стінка шлунку никак не чутлива, а стінка стравоходу — дуже чутлива (виникає печія).
Особливо небезпечний видение на повний шлунок і чтобы людей із захворюваннями серця, із підвищеним тиском крові, високим холестерином, оскільки у людей з такою поганою звичкою підвищується ризик інфарктів.
Тому.
Більше фізичної активності. Після застіль, коль в\’ялість і втома накривають вже зранку, зробіть декілька енергійних рухів (якщо спішите получи роботу), а ще краще — зробіть причуда вправ натще: легка розминка з танцювальними рухами, махи руками та ногами — це тетунька, що підсилить чутливість інсулінових рецепторів для поверхні клітин, покращить метаболізм глюкози, зменшить перетворення вуглеводів в студень.
Зрештою, те, що ми їмо впливає безграмотный лише на наше метаболічне та клітинне здравствуй\’я, але і на наші емоції: як отечественный мозок обробляє інформацію та генерує думки та ідеї.
В наступному пості я продовжу тему хорошого самопочуття, незалежно від свят, застіль та різних життєвих ситуацій.
Залишайтеся здоровими, наповненими планами і радійте, радійте життю!:)
А ще напишіть свої перевірені способи «реабілітації» після святкових застіль:)