CqQRcNeHAv

От лет или от котлет? Почему мы с возрастом полнеем и как этого избежать

Всe, пoслeдняя нaшa oпoрa, нaш душeвный бaстиoн рaссыпaлся, слoвнo зaмoк изо пeскa, смыт вoлнoй, рaстaял, oстaвив нaс рaстeрянными и oбмaнутыми.

Стoлькo лeт наш брат вeрили в тo, чтo нaш вeс рaстeт нe «oт кaтлeт, a oт лeт», тo уплетать в то, что чем в отцы годится мы становимся, и особенно – автор этих строк, женщины после менопаузы, – тем протяжнее у нас обмен веществ, а и старый и малый это оказалось неправдой.

Подальше текст на языке оригинала.

В журналі Science тик-в-тик днями був опублікований следствие межнародного дослідження, яке проводилося у 29 країнах і яке геть перекреслило без- лише те, чим ми прикривались, коль у нас росли животи і попи, але і тетенька, що нам казали лікарі : «(до а що ж ви хочете, вік, вы же не 25».

Видео дня

Беспричинно от про 25. Вчені вимірювали швидкість обміну речовин у людей, починаючи з 8-денного віку і закінчуючи 95 роками.

Скажем, він був різним: найшвидшим – від декількох днів народження давно року (бо дитина швидко росте та розвивається), потім з річного віку накануне 20-річного починає сповільнюватися держи 3% в рік, а потім (і единым духом найцікавіше) – з 20-річного та 60-річного він однаковий!

Однаковий!

І лише після 60 после 90 починає справді сповільнюватися.

Це пояснюють тим, що після 60 років человек мало рухаються, мають хронічні захворювання, і в багатьох із них розвивається такий становище, як саркопенія – зменшення м\’язевої тканини, а також заміщення її получи и распишись жирову, а м\’язеві клітини потребують більше енергії, ніж жирові, але люд вже по «накатаній» звикли впредь до булочок, налисників, вареничків, і сальця.

ЩО Ж ВИХОДИТЬ?

А тетушка, що, будучи дітьми та підлітками ми ведемо більш-менш рухливе життя, але потім ідуть роки і десятиліття сидіння, зайнятість і повне махання рукою для будь-який рух.

ЩО РОБИТИ?

Рухатися. Рухатися щодня і побільше, і порізноманітніше. Ходити-бігати-танцювати-робити вправи-кататися для велосипеді-плавати-і робити це щодня-табель-за днем. Тоді если міцніше здоров\’я, менше шансів исполнение) хвороб і для знерухомлення.

Если вага велика, починати з простого і малого, поступово збільшуючи тривалість навантажень. Болять коліна — навантажуєте пакши, болять руки – навантажуєте шасси, не можете бігти – ходіть, безграмотный можете ходити – повзіть. Але приставки не- сидіть на місці.

І харчуватися відповідно (я для це пишу і далі писатиму).

Насправді це прекрасне дослідження.

Воно дає віру у власні сили, але никак не дає шансу відмазкам.

Носитель приклади прекрасних жінок, яким вслед за 55+, точніше – Джоан МакДональдз – 75, Ернестіна Шепард – 81 рік, Тао Порчон Лінч – 99.

Тому, дівчата й хлопці, лупаймо сю скалу, ибо нам призначено сею скалу розбить!!!!

«Лупайте сю скалу! Хрен с ним ні жар, ні озноб Не спинить вас! Зносіть і сочинение, і спрагу, й голод, Бо вы призначено скалу сесю розбить» — через вона, формула успіху у бывай-якій справі, особливо, у досягненні довголіття!!

Я невыгодный здаюся, лупаю щодня!

А Ви лупаєте?

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.