CqQRcNeHAv

Гомеопатія – лагідна терапія

Вашій дитині чи вам лікування антибіотиками потрібно декілька разів на рік? Ви знімаєте біль, а вона повертається знову і знову? Лікар сказав вам: «Цей препарат ви прийматимете усе життя…» Знайома ситуація? Тоді ось вам наша пропозиція: нова модель здоров’я! Без антибіотиків, гормонів, знеболюючих і необхідності довічного прийому препаратів! Ведення вагітних, лікування дітей і дорослих – все це ви знайдете в Гомеопат центрі https://gomeopat-kiev.com.ua/ua/.

Особистий підхід до кожного пацієнта

Центр спеціалізується на діагностиці і лікуванні пацієнтів за допомогою методу гомеопатії. Цей метод використовується при запобіганні та лікуванні хвороб будь-якої гострої і хронічної патології. Особливістю методу є індивідуальний підхід фахівців при підборі схем лікування з урахуванням усього комплексу фізичного і психо-емоціонального стану організму пацієнта.

Абсолютна безпека гомеопатичних препаратів і їх виняткова надійність

Секрет міцної і, в той же час, м’якої дії гомеопатичних препаратів полягає:

  • по-перше, в особливому способі їх приготування: природна речовина проходить спеціальну обробку, в результаті якої її лікувальні властивості значно посилюються;
  • по-друге, в тому, що лікар-гомеопат підбирає гомеопатичні ліки для вашого організму суворо індивідуально, як ключ до замку, керуючись даними таких точних наук, як фармакологія і токсикологія, зважаючи на особливості властивості вашого організму.

Для приготування гомеопатичних препаратів використовується лише природна сировина: рослини, мінерали, продукти тваринного походження — загалом біля 3000 речовин. Серед них: полин, ромашка, календула, чистотіл, подорожник, звіробій, кальцій, сірка, кремній, мідь, залізо, золото, срібло, амбра кита, чорнило каракатиці, молоко деяких тварин та ін.

Ви спитаєте, чи варто сподіватися на гомеопатичне лікування? Авжеж — так!

Ось лише декілька переваг безпечного лікування:

  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • абсолютна безпека гомеопатичних препаратів і їх виняткова надійність;
  • ефективність терапії у будь-якому віці;
  • використання ліків у вигляді основного і допоміжного лікування;
  • лікування гострих і хронічних захворювань;
  • природна основа гомеопатичних засобів, що виключає хімічні речовини і не викликає алергію;
  • можливість профілактики різних захворювань.

Запишіться на прийом та відвідайте наш Центр і забудьте про хвороби!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.